1570 اثر به جشنواره رسانه‌ای ابوذر اردبیل ارسال شد- اخبار اردبیل – اخبار استانها تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازاردبیل، سرهنگ علی لطفی عصر امروز در جشنواره رسانه‌ای ابوذر اردبیل اظهار داشت: برای جشنواره رسانه‌ای ابوذر 1570 اثر در استان اردبیل ارسال شده است که به صورت عکس، گزارش مکتوب، اینفوگرافی، گزارش مکتوب، خبر و گزارش ویدئویی ارسال شده که کمیت و کیفیت نسبت به سال‌های گذشته افزایش قابل توجهی داشت.

وی بیان کرد: اطلاع‌رسانی‌ها در این زمینه از مردادماه آغاز شد و داوری‌ها را برای انتخاب آثار منتخب در دستور کار قرار دادیم که از اصحاب رسانه استان خبرگزاری بین‌المللی تسنیم جزو خبرگزاری‌هایی بود که بیشترین آثار را ارائه کرد.

رئیس بسیج رسانه سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد:‌رسانه‌ها زبان گویای مردم هستند و با توجه به این که نخستین بار جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان اردبیل استارت خورده است، خوشبختانه در سراسر کشور با استقبال خوبی با آن روبه‌رو هستیم که این موضوع به نوبه خود حائز اهمیت و اساسی است.

لطفی تصریح کرد: آنچه لازم و ضروری می‌دانیم ایجاد تلویزیون فضای مجازی و کمیته فضای مجازی برای برگزاری مناسبت‌ها و همایش‌های مختلف برای فعالان عرضه خبر و رسانه‌ است تا بتوانیم حضور فعالی در مباحث مورد نیاز برای مقابله با شایعات معاندان داشته باشیم که انتظار داریم مطالبه‌گری اصحاب رسانه همچون تامین  امنیت شغلی خبرنگاران مورد توجه واقع شود.

لطفی ادامه داد:‌ خوشبختانه مراسم اختتامیه بسیج رسانه استان اردبیل به نحو احسن برگزار شد که همکاری و استقبال خوبی از طرف اهالی اصحاب رسانه و قلم مبنای کار بود و امیدواریم بتوانیم در راستای تولید محتوا برای مقابله با تهاجمات فرهنگی بیش از پیش وارد عمل شده و به تمامی اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

انتهای پیام/132/ش

[ad_2]
منبع

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.