گردشگری جزیره لارک توسعه می‌یابد- اخبار جزایر خلیج فارس – اخبار استانها تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از جزیره  لارک ، محمد محمد حسنی در حاشیه بازدید از فعالیت‌های عمرانی جزیره لارک، اظهار داشت: فعالیت‌های عمرانی در لارک همانند ساخت کمپ‌های اقامتی و رینگ دور جزیره باید با دقت و سرعت بیشتری انجام شود.

وی ادامه داد: جذب گردشگر در قشم تنها به ظرفیت‌های جزیره قشم مربوط نمی‌شود و گردشگران علاقمند هستند در سفر به این شهرستان، از ظرفیت‌های خوب گردشگری در جزایر لارک و هنگام به ویژه در نیمه دوم هر سال که فصل گردشگری محسوب می‌شود، هم استفاده کنند.

به گفته فرماندار شهرستان قشم، تکمیل رینگ 24 کیلومتری دور جزیره که 12 کیلومتر آن به پایان رسیده و همچنین احداث 15 کمپ اقامتی با تامین اعتبار و تعهدات دستگاه‌های مسئول باید به پایان برسد.

وی افزود: فرمانداری قشم به عنوان نماینده دولت از اتمام رینگ دور جزیره و تکمیل زیر ساخت‌های گردشگری در لارک و هرآنچه که موجب عمران، رونق گردشگری، ایجاد اشتغال پایدار و افزایش درآمد مردم این جزیره شود، حمایت می‌کند.

محمد حسینی یادآور شد: با آماده سازی سازه‌های کپری و چوبی و 9 کمپ تلفیقی چوب و سیمان در لارک، شاهد افزایش سفر گردشگران به این جزیره و ارتقا سطح درآمد مردم لارک خواهد شد.

شایان ذکر است؛ در این سفر دهیار لارک با ‌ارائه گزارشی به فرماندار شهرستان قشم، اعلام کرد: دهیاری 8 کمپ کپری به ارزش 7 میلیارد ریال، 8 کلبه و آلاچیق و یک سالن غذا خوری، یک آشپزخانه عمومی و دو چشمه سرویس بهداشتی عمومی جمعاً با اعتبار 27 میلیارد ریال ساخته است.

محمد ماهیگیر ادامه داد: 9 کمپ با سازه تلفیقی چوب و سیمان هم با اعتبار 30 میلیارد ریال با پیشرفت فیزیکی 40 درصد در حال احداث است.

انتهای پیام/7558/ ع

[ad_2]
منبع

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.