محور پونل ـ خلخال در استان گیلان مسدود شد- اخبار گیلان – اخبار استانها تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، سرهنگ جاور صفاری امشب در جمع خبرنگاران در تشریح آخرین وضعیت راه‌های استان اظهار داشت: در حال حاضر محور پونل به خلخال از محل رادارخانه زندانه به خلخال به دلیل بارش برف و ناایمن بودن مسیر مسدود است.

رئیس پلیس راه استان گیلان افزود: همکاران ما اکنون در محورهای ییلاقی و کوهستانی نظیر اسالم به خلخال، پونل به خلخال تا بخشی که راه باز است حضور دارند همچنین محور سیاهکل به سمت دیلمان و محور بره‌سر به جیرنده و خورگام باز است.

صفاری با تأکید بر ضرورت استفاده از زنجیر چرخ برای تردد در محورهای مذکور تردد گفت: در محور اسالم به خلخال، پونل به خلخال، سیاهکل به دیلمان و خصیل دشت و لشکان رودسر تردد باید حتماً با زنجیر چرخ انجام شود.

وی با بیان اینکه هم‌وطنان تنها در برای کارهای ضروری از این محورها تردد کنند خاطرنشان کرد: از همه هم‌وطنان تقاضا داریم در این شرایط جوی و بارش برف در کوهستان‌ها و ییلاقات استان گیلان از تردد در محورهای مذکور خودداری کنند.

رئیس پلیس راه استان گیلان ابراز داشت: طبق اعلام سازمان هواشناسی فردا در محورهای ییلاقی استان یخبندان را شاهد هستیم بنابراین تردد در محورهای ییلاقی باید فقط در صورت اضطرار و آن هم همراه با تجهیزات لازم اعم از زنجیر چرخ باشد.

انتهای پیام/614/س

[ad_2]
منبع

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.