لیبل حرارتی هعفغ

راه حل های RFID خود را با لیبل حرارتی  و برچسب های RFID با کارایی بالا زبرا به حداکثر برسانید

یک راه حل موفق RFID به برچسب حرارتی و اینله با کارایی بالا نیاز دارد. Zebra متخصص مورد اعتماد شما در همه موارد RFID است. ما راه‌حل‌های RFID سرتاسری را ارائه می‌کنیم – از جمله برچسب‌ها و برچسب‌های RFID از پیش آزمایش‌شده که با مواد و چسب‌های مناسب ساخته شده‌اند، همراه با اینله‌ها و تراشه‌های با بالاترین کارایی – که برای کاربرد شما سفارشی شده‌اند. از بین گسترده‌ترین اقلام موجود در انبار، آماده ارسال ظرف 24 ساعت انتخاب کنید یا ما می‌توانیم راه‌حلی برای برآورده کردن نیازهای برنامه شما تولید کنیم. با برچسب های Zebra RFID مزایای RFID را در سراسر شرکت خود به حداکثر برسانید.

 

مروری بر لوازم RFID

بروشور راه حل های RFID

عملکرد ماندگار

علاوه بر انتخاب منبت و برچسب RFID صحیح، قرار دادن خاتم برای موفقیت بسیار مهم است. Zebra از فرآیندهای کیفیت ISO 9001 برای کاهش موارد رمزگذاری ناموفق استفاده می کند. برای اطمینان از عملکرد پیشرو در صنعت، برچسب‌ها را با خوانندگان و چاپگرهای Zebra از قبل آزمایش می‌کنیم. و، ما آخرین نسل تراشه ها و مواد برچسب مشابه را از سفارش به سفارش به شما پیشنهاد می کنیم تا از ثبات و کیفیت محافظت کنید.

 

خلبان آماده است

با بیش از 50 کالای ZipShip موجود در انبار و آماده ارسال در عرض 24 ساعت، و همچنین خدمات چاپ و رمزگذاری RFID ما، می‌توانید به سرعت یک آزمایشی انجام دهید و یک راه‌حل RFID را اجرا کنید تا کارایی را زودتر متوجه شوید، بدون زمان طولانی یا حداقل سفارش زیاد. مقادیر معمول با بسیاری از مبدل های برچسب RFID دیگر.

 

راه حلی برای اکثر برنامه ها

Zebra با پیشرفته ترین ماشین های پرس و تجهیزات تولید RFID ما می تواند یک راه حل برچسب گذاری RFID سفارشی برای برآورده کردن نیازهای برنامه شما ایجاد کند. سفارشی‌سازی ما شامل هر اندازه و پیکربندی برچسب، با روکش‌های رنگی از پیش چاپ شده، گرافیک و آرم روی بیش از 100 ماده حرارتی از پیش آزمایش‌شده، از جمله هر نوع منبت و آی سی از همه مارک‌های پیشرو است.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.