Back to Top

دیدنی های آنتالیا در یک نگاه

هر چه از زیبایی های آنتالیا گفته شود باز هم کم گفته شده است. چشم انداز های رویایی ، کوه های سر به فلک کشیده و رنگ های باشکوه و دریا و گیاهان... همه و همه از زیبایی های آنتالیاست. اگر یک روزه به آنتالیا می روید یک نگاهی به این مناطق بیاندازید. آبشار دودان بلند در ۱۴ کیلومتری شمال شرقی، ساحل لارا در ۱۰ کیلومتر به سمت شرق  آبشار دودان، آبشار کورسونلو و دریاچه نیلوفر واقع در ۱۸ کیلومتری آنتالیا و ...

دیدنی های آنتالیا در یک نگاه

ادامه مطلب...

کواد سافاري یکی از هیجان انگیز ترین تور ها در آنتاليا

در آنتالیا گردشگران و توریست ها علاقه مند هستند که از تور های مختلفی که برای آن ها تدارک دیده شده و فراهم شده است، دیدن نمایند و از این امکانات استفاده کنند. تور های مختلفی در حال حاضر در آنتالیا مشغول فعالیت می باشند. یکی از آن ها که از جمله هیجان انگیز ترین آنها هم هست، تور کواد سافاري است.

کواد سافاري یکی از هیجان انگیز ترین تور ها در آنتاليا

ادامه مطلب...

موزه باستان شناسی آنتالیا

در آنتالیا اماکن تاریخی و مراکز دیدنی زیادی وجود دارد که گردشگران و توریست ها می توانند اوقات خود را با دیدن آن ها سپری نمایند. یکی از این مکان ها که بسیار جالب بوده و از اماکنی است که دوست داران اشیا قدیمی و باستانی می توانند از آن دیدن نمایند، موزه باستان شناسی آنتالیا نام دارد.

موزه باستان شناسی آنتالیا

ادامه مطلب...

دره کوپرولو پارک طبیعی آنتالیا

یکی از مکان های دیدنی و تفریحی در آنتالیا پارک جنگلی ملی است که در آن دره ای قرار گرفته به نام دره کوپرولو که دره ای عمیق و باریک می باشد. این پارک ملی دارای مساحتی در حدود 2366 کیلومتر مربع است که توسط وزارت جنگل ترکیه در سال 1973 به عنوان پارک ملی به ثبت رسیده است.

دره کوپرولو پارک طبیعی آنتالیا

ادامه مطلب...

برج هیدیرلیک آنتالیا

آنتالیا دارای مراکز دیدنی بسیار زیاد و فوق العاده ای است که مسافران از گردش در آن لذت کافی خواهند برد و اوقات خوب و خوشی را در آن سپری می نمایند. دیدن این مکان ها برای هر مسافر و گردشگری می تواند هیجان انگیز و خاطره انگیز باشد. یکی از این مکان ها که مکانی تاریخی محسوب می شود، برج هیدیرلیک آنتالیا نام دارد که توسط امپراطوری رم ساخته شده است.

برج هیدیرلیک آنتالیا

ادامه مطلب...

مسجد مراد پاشا آنتالیا

دیدن مکان های تاریخی یکی از علاقه مندی های مسافران و توریست ها در هر منطقه ای است. اگر به آنتالیا سفر کردید مکان های تاریخی آن را از دست ندهید. در آنتالیا مساجد تاریخی از دوران های گذشته وجود دارد که بسیار زیباست و دیدن آن برای هر مسافری توصیه می شود. یکی از این مساجد قدیمی و البته دیدنی مسجد مراد پاشا آنتالیا است که به دستور صدر اعظم مراد پاشا ساخته شده است.

مسجد مراد پاشا آنتالیا

ادامه مطلب...

مسجد محمد پاشا آنتالیا

در آنتالیا مراکز دیدنی و باستانی فراوانی وجود دارد که گردشگران و مسافران می توانند از آن ها دیدن نموده و اوقات خوشی را بگذرانند. یکی از مکان های تاریخی در هر منطقه ای مسجد است. در آنتالیا نیز مساجدی از دوران گذشته وجود دارد که مکانی تاریخی محسوب شده و دیدن آن خالی از لطف نمی باشد. یکی از این مساجد مسجد محمد پاشا است که در قرن هجدهم ساخته شده است.

مسجد محمد پاشا آنتالیا

ادامه مطلب...

ساحل کنیالتی آنتالیا

یکی از سواحل زیبای آنتالیا که در غرب آنتالیا قرار گرفته شده شده است، ساحل کنیالتی نام دارد. این ساحل دومین ساحل بزرگ آنتالیا محسوب می شود و به نام پلاژ کنیالتی نیز در بین مردم معروف می باشد. این ساحل دیدنی و فوق العاده از سنگریزه های سفتی پوشیده شده که در اطراف آن تعدای هتل ، رستوران و مناطق مسکونی نیز دیده می شود.

ساحل کنیالتی آنتالیا

ادامه مطلب...

بلدیبی آنتالیا

ترکیه و به خصوص شهر آنتالیا دارای مراکز تفریحی زیادی است که حضور در هر کدام از آن ها می تواند لحظات خوشی را برای گردشگران و مسافران رقم بزند. اگر شما عاشق پیاده روی هستید، یکی از بهترین مکان ها در آنتالیاست. بلدیبی جزو یکی از بهترین تفریح گاه های ترکیه محسوب می شود که زیبایی طبیعت آن جا هر کسی را به سوی خود جذب می نماید.

بلدیبی آنتالیا

ادامه مطلب...

دره عمیق پلدار آنتالیا

دره عمیق پلدار یا کورپولو کانیون آنتالیا در فاصله 92 کیلومتری شمال شرق آنتالیا واقع شده است. این منطقه بسیار دیدنی که در طول رودخانه ای کوهستانی قرار گرفته، گونه های زیبا و متنوعی از گیاهان را در خود دارد. از مناطق دیگری که می توانید در ادامه این پارک ببینید را می توان به منطقه ای که به سمت شهر باستانی سلگه منتهی می شود و همچنین مرتفع ترین قله کوهستان دده گول اشاره کرد.

دره عمیق پلدار آنتالیا

ادامه مطلب...

صفحه1 از5